Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri

ISO 9001 KYS Bilgilendirme Eğitimiyle; sıfırdan ISO 9001 kurmak isteyen hem de mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini geliştirmek isteyen çeşitli sektörlerdeki üretim ve hizmet kuruluşlarının çeşitli seviyedeki çalışanlarına eğitim hizmeti sunulmaktadır.

ISO 9001 KYS İç Denetçi Eğitimi; ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı gereği yapılması zorunlu olan kuruluş içi Kalite Denetimi Sisteminin kurulması, denetimlerin planlanması, uygulanması, raporlanması ve takibi için gerekli bilgiler detaylı olarak ve değişik sektörlerden uygulama örnekleri verilerek eğitim hizmeti sunulmaktadır.

IATF 16949 Otomotiv KYS Bilgilendirme Eğitimiyle; IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemini kurmak, veya geliştirmek isteyen firmalara eğitim hizmeti sunulmaktadır.

IATF 16949 Otomotiv KYS İç Denetçi Eğitimiyle; IATF 16949 Kalite Yönetim Standardı gereği yapılması zorunlu olan kuruluş içi Kalite Denetimi Sisteminin kurulması, denetimlerin planlanması, uygulanması, raporlanması ve takibi için gerekli bilgiler detaylı olarak ve otomotiv sektöründen uygulama örnekleri verilerek eğitim hizmeti sunulmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.